SLIDER

Wydarzenia kosmetyczne, na których musisz być!

Po wakacjach rynek kosmetyczny chce o sobie przypomnieć i kusi nam (no dobra, może mnie) niesamowitymi targami i obciążaniem mojego portfela:)

Co czeka mnie w najbliższym czasie? A kim się tam spotkam? Targów i wydarzeń jest wiele, jednak przedstawiam te, na których będzie można mnie spotkać, porozmawiać i poplotkować o kosmetykach:)23-24 września Targi Beauty Forum Warszawa

Znana już impreza Branżowa w Warszawie. Niby dla Profesjonalistów z branży, jednak przychodzi wiele osób, które są po prostu zafascynowane nowościami z branży. 

24 września Piękne Targi Warszawa

Na tych targach będę po raz pierwszy, ale słyszałam o nich naprawdę wiele dobrego:) Tym bardziej, że motywem przewodnich tych targów jest zdrowie i uroda, więc będzie wiele kosmetyków naturalnych:) 
Wstęp: bezpłatny30 września Ekotyki Kraków

Taki odpowiednik targów Ekocuda w Warszawie. Jednak w okolicy Krakowa jest wiele małych form kosmetycznych, które warto poznać. Także na pewno tam będę, aby upolować jakieś nowinki. 
Wejście: bezpłatne


25-26 listopada Targi Ekocuda Warszawa

Targi, które zawojowały już Warszawę! Niesamowite wykłady (miałam zaszczyt prowadzić nawet jeden:))) Co roku zaskakuje mnie pomysłowość wystawianych produktów, które są niesamowite! Jeśli będziecie w okolicy to koniecznie musicie tam wpaść!
Wejście: bezpłatne2-3 grudnia Targi Kosmetyków Naturalnych Innova Warszawa Hala Bielany

Chciałam być na zeszłej edycji - teraz na pewno jej nie przegapię:) 
Wejście: bezpłatne po rejestracji


2-3 grudnia III Targi Kosmetyczne Innova Beauty&Pharm Warszawa

Wydarzenie towarzyszące temu wcześniej opisanemu. Nie tylko o kosmetykach naturalnych, ale o wszystkim, co z kosmetykami wspólnego. Wydarzeniu towarzyszą warsztaty, ciekawe wykłady. 
Wejście: bezpłatne po rejestracji


Daj mi znać, na których targach będziesz, gdzie Cię spotkam:) A może jakaś kawka?:)
Buziaki
Magda!

7 komentarzy

 1. Odpowiedzi
  1. Coś ma być 2 tygodnie po Beauty Forum. Mówi o tym Hania Kopińska w swoim najnowszym filmie:)

   Usuń
  2. Podobno Ekocuda mają być niedługo w Gdańsku :)))

   Usuń
 2. czasami żałuję, że do wawy mam tak daleko ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Może w Twoich okolicach też są lokalne targi?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo chciałabym być na 3 ostatnich, które wymieniłaś. Mam nadzieje, że mi się uda, do Warszawy mam tylko 2h autostradą, więc mam nadzieję, ze do zobaczenia wkrótce :)

  OdpowiedzUsuń

© Racja pielęgnacja • Theme by Maira G.