SLIDER

Piękna jesienią #6 - jesienny relaks

Jestem kobietą pracującą i relaks w typowym rozumieniu raczej mnie nie dotyczy. Bo odpoczywam robiąc wiele rzeczy, które nie są związane z moją pracą. Uwielbiam czasem usiąść, przykryć się kocem, mieć w ręce herbatę i oglądać seriale. Ale to też nie do końca to, co sprawia mi ostatnio radość. Bo mój relaks to skupienie się na rzeczach, które lubię. A co lubię robić w jesienne wieczory?

Szukam aż znajdę!

Czyli moje oderwanie się od rzeczywistości - uwielbiam gry, które powodują, że jakoś na mnie wpływają. Staram się o detoks od klikalnych bez sensu farm itp. Ostatnio wolne wieczory spędzam głównie na chwilowym graniu w grę typu hidden objects. Ma bardzo fajny klimat, mnóstwo scen i minigier, które stają się coraz trudniejsze. Dodatkowo uwielbiam grafię tego typu, która jest przedstawiona w grze. I gra ta ma jeden wielki plus - nie trzeba nękać znajomych z facebooka - są oni znajdywani na świecie pośród graczy grających w tą grę. Chociaż i tak nie są oni za bardzo potrzebni:)Planuję!

Planuję wszystko - moje jadłospisy w oparciu o wskazówki trenerki/dietetyka - wertuję wtedy miliony czasopism kulinarnych, książek. Dostosowuję je, zmieniam. A te, które są pyszne i ładnie się prezentują to wrzucam na mojego drugiego bloga thebigbaketheory:) Stronę niedawno przeniosłam na wordpress, więc jest cały czas w budowie:) Dodatkowo staram się czytać mnóstwo na temat zdrowego odżywiania, bo mój organizm z wiekiem staje się coraz bardziej oporny na wiele rzeczy:) 


Pracuję!

Jak znajdę czas na przygotowanie blogowych postów to temu poświęcam czas. Jednak zawsze po pracy mam też zewnętrzne zlecenia. Obecnie współpracuję z twórcami aplikacji Cosmetic Scan, o której wspominałam Wam we wcześniejszym poście "Przeczytaj, zanim kupisz następny puder". Uwielbiam poszerzać swoją wiedzę o kompleksową wiedzę ze składników kosmetycznych - pracuję w laboratorium kosmetycznym, prowadzę bloga, więc mam na tyle dużą wiedzę, że wspieram twórców aplikacji opisami składników kosmetyków. Już niedługo jeden z postów poświęcę aplikacji, bo jest naprawdę świetna (w końcu przy niej pracuję:):)). 


A Ty jakie masz sposoby na jesienny relaks? 
Buziaki


3 komentarze

 1. No i masz, kolejne aplikacje ściągnięte na telefon :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy i przydatny wpis:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. We provide a remedy for the treatment of various health problems, by using a drug that has been provided and grain can cure the disease completely.

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń

© Racja pielęgnacja • Theme by Maira G.