Jak zorganizować swój pulpit - darmowe tapety do pobrania

Czy dla Ciebie pulpit komputera jest, tak jak dla mnie, miejscem na zapisywanie najważniejszych rzeczy? No właśnie. Wyznaję zasadę, że jeśli czegoś nie ma na pulpicie to znaczy, że nie muszę tego pilnie załatwiać i ostatecznie dana rzecz jest spychana w otchłań mojej pamięci:) I mojego pulpitu również. Więc mam pewien sposób, który może i dla Ciebie okaże się skuteczny?:)


Bardzo prosta, ale też dość przyjemna tapeta, może akurat jakaś minimalistka ją polubi. 
Wersja do przerobienia w prostym edytorze graficznym, ale za to bardzo podoba mi się pomysł:)Tapeta, której używałam kiedyś - jeden z moich faworytów. Prosto, zwięźle i na temat:) I różne wersje kolorystyczne do pobrania!Mój kolejny faworyt:)


Tapeta, w której podoba mi się bardzo jasny podział obowiązków:) i te opisy:):)
Tapeta trochę bardziej "cukierkowa", ale bardziej w paryskim szyku:) Niestety wersje płatne tapet, ale najbardziej zbliżone do mojej ulubionej wersji. Są jednak niesamowitą inspiracją, więc można na tej podstawie stworzyć coś własnego:)

I na koniec prosta i moja wersja tapety dla Was. Mam w planach tapetę trochę bardziej szczegółową, dajcie znać, czy chcielibyście coś w tym stylu:)


Mnóstwo tapet - lepszych lub gorszych znajdziecie jeszcze na stronie:

Dajcie znać w komentarzach, co myślicie na ten temat:) 
Pozdrawiam
Magda

1 komentarz:

  1. U mnie się to zupełnie nie sprawdza - ja raczej jestem fanką archiwizowania wszystkiego na bieżąco do folderów i wywalania tego, czego już nie potrzebuję. Na pulpicie staram się mieć jak najmniej ikonek :)

    OdpowiedzUsuń