Happy 3rd Bday!

Dziś świętujemy!

Nasz blog świętuje dziś swoje trzecie urodziny. Ostatnio trochę zaniedbany, od dziś zostaje odkurzony, odświeżony. Wracamy do gry!

W temacie urodzin... nie spodziewałam się, że ten blog tyle wytrwa! I ja razem z nim. Nie jest to moje pierwsze miejsce w sieci. Prowadziłam ich całą masę, jednak to tutaj jest mi najbliższe. Wiem, że nie mam wielkiego grona czytelników, ale jest to grono stałe. Nie potrzebuję popularności, nie gonię za trendami pojawiającymi się na innych blogach, "bo tak się teraz w blogosferze robi". Dziękuję za to, że jesteście i rozumiecie, że jestem tylko człowiekiem i prowadzenie bloga nie jest moim głównym zajęciem. I ja, i Magda jesteśmy aktywne zawodowo, akurat obie wybrałyśmy taką ścieżkę zawodową, która wymaga od nas właściwie ciągłego zajmowania się pracą. Blog jest naszą odskocznią, naszym bezpiecznym miejscem, w którym choć na chwilę zapominamy o tym, że jesteśmy panią nauczycielką i panią redaktor.

Pozdrawiam Was - urodzinowo:)

3 komentarze:

  1. Dziewczyny gratuluję kolejnego roku obecności bloga, życzę wszystkiego co najlepsze i samych fantastycznych kosmetyków do testowania i recenzowania :)

    OdpowiedzUsuń