May non beauty favourites

Witajcie - dziś kolejny post podsumowujący miniony miesiąc. Wiem, że trochę późno, ale tak jak mówią - lepiej późno, niż wcale. Przestój na blogu jeszcze potrwa, mam nadzieję, że niedługo! Zapraszam na niekosmetycznych ulubieńców maja.


Nie miałam dużego problemu z wybraniem ulubieńców. Pierwszym z nich jest naszyjnik z Primarka. Kosztował 3-4 euro, więc nie dużo, a naprawdę robi dużą różnicę. Noszę go z eleganckimi sukienkami, ale czasem także do codziennych T-shirtów. Moim drugim i największym ulubieńcem jest mój nowy iPad mini. Dostałam go od Magdy i jej narzeczonego z okazji ukończenia studiów. Studia kończę za chwilę, do obrony pozostał mi właściwie ponad miesiąc, także prezent był sporym zaskoczeniem. Spędzam na nim każdą wolną chwilę, jest moją skrzynką pomysłów i inspiracji na dosłownie wszystko. Niestety z braku czasu nie odkryłam wszystkich jego możliwości, ani ciekawych aplikacji. Podpowiedzcie coś, proszę!

Odnośnie aplikacji - przygotowuję dwa posty o aplikacjach na Android i iOS, bo sama uważam takie za bardzo pomocne. Pierwszy oczywiście będzie o Androidzie, bo mam swoich ulubieńców już od roku, natomiast z iOS nadal się oswajam.

Pozdrawiam Was,

4 komentarze:

  1. Wcześniej blogerka, teraz videoblogerka! Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YouTube ;) https://www.youtube.com/user/CatherinessTV

    Z góry dziękuję ;**

    OdpowiedzUsuń
  2. mam doświadczenia jedynie z Androidem i tu moje ulubione aplikacje: Life360 - zawsze wiem, gdzie znajdują się członkowie mojej rodziny, CamScanner - był niezawodny na studiach, dzięki niemu mogłam skanować książki do formatu pdf za pomocą telefonu, Clean Master - ostatnio polecona przez Parola, do czyszczenia telefonu, zwalniania pamięci itp. np. zamyka nieużywane aplikacje, które chodzą w tle, oprócz tego aplikacja, z której jeszcze nie korzystałam, bo rzadko jeżdżę komunikacją miejską - moBilet, dzięki niemu nie musisz się martwić o kioski z biletami - działa w każdym większym mieście. Do tego widgety - kalendarz (taki na całą kartę), pogoda - aktualizuje się zgodnie z lokalizacją, w której się znajduję, oraz ulubione kontakty - skrót, dzięki któremu nie muszę wchodzić w książkę telefoniczną. To chyba mój zestaw podstawowy ;)

    OdpowiedzUsuń