SLIDER

Merry Christmas!

Kochane! Już połowa świąt za nami, ale za to przed nami drugie pół, które może być równie radosne i magiczne jak pierwsze.

Z tej okazji chciałybyśmy złożyć Wam serdeczne życzenia, dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń i chwili refleksji, bo doskonale wiemy jak w dzisiejszym pędzie za wszystkim ciężko zatrzymać się na chwilę.Nasze święta mijają spokojnie. Wczoraj od rana dzień pełen bieganiny, załatwiania kilku ostatnich spraw, za to wieczór spokojny i pełen cudów, bowiem na wiele sytuacji czekałyśmy od lat i dopiero w tym roku się one wydarzyły - co niezmiernie nas cieszy! Po oficjalnej kolacji u Dziadków wróciłyśmy do siebie, wskoczyłyśmy w piżamy i dobrałyśmy się do prezentów, które chyba każdemu przypadły do gustu. Dziś spanie do późna, wspólne śniadanie - koniecznie w piżamach! I oglądanie świątecznych filmów: ulubieniec mamy, czyli Cud na 34. ulicy oraz nasz film świąteczny The Holiday. Jeszcze chwila lenistwa i uciekamy do Dziadków na kolację, a potem może wyczarujemy nasz pierwszy domek z piernika?:)

Jeśli chcecie zobaczyć jak mijają nasze święta, zapraszamy na nasze profile na instagramie: @monikaniedz i @magdaniedz :)

Pozdrawiamy!
Monika & Magda


10 komentarzy

© Racja pielęgnacja • Theme by Maira G.